Esther van der Krol is een beeldend kunstenaar en graphic novelist met nostalgische flair en scherp observatievermogen.
Esther van der Krol is een ‘historyfluencer’ en illustrator uit Den Haag/Amsterdam, actief als striptekenaar en beeldcolumnist, met werk in o.a. AD, Podcast “Kind van de Jaren ’90” en Kosmos Uitgevers. Haar creatieve focus ligt op generatie X nostalgie, waarbij ze herkenbaarheid mixt met humor en culturele reflectie, en daarmee een eigen publiek weet te boeien. Ze markeert zich nadrukkelijk als een inspirerende stem binnen de creatieve sector.




De vernieuwde WordPress site biedt een helder portfolio met illustraties, columns, interviews en podcasts, ideaal voor Esther’s veelzijdigheid. De site beschikt over geïntegreerde biografie- en contactsecties en toont Instagram en podcastpromotie via embeds, zodat fans eenvoudig haar werk volgen en aanvragen doen. Met volledig responsive design is de site optimaal zichtbaar op elk apparaat, waardoor bezoekers altijd prettig kunnen navigeren en converteren.
Wil je net als Esther Van Der Krol een te gekke website laten maken in Alkmaar of omgeving? Dan helpen wij je graag. Jouw groei, betekent onze groei. Samen succesvoller, dat is waar wij voor gaan. Groei jij met ons mee?
Contact gegevens
Heb je vragen over een van onze diensten? Neem dan contact met ons op via onderstaande kanalen.